Vienna

Student, Photograph, Artist, Lyricist, B - Ball Player.
Recent Tweets @MambaOn
Posts tagged "the dark knight rises"

Šodien biju ar savu mazulīti uz kino.  

Kas pa filmu ? 

Batman : The Dark Knight Rises (2012)

Jau kopš šai filmai tikai palaists filmu rullītis internetā, sapratu ka obligāti ir jānoskatās šī filma. Abas divas pirmās sāgas ”Batman Begins”, ”Batman: The Dark Knight” atstāja iespaidu, ka vēlos redzēt jaunu daļu. It īpaši pēc manām domām labākā tēlojuma, kādu esmu redzējis pēdējo piecu gadu laikā, Džokers - Hīts Ledžers. Tā loma vairs nekad netiks atkārtota un ir visu laiku labākais tēlojums no komiksa tēliem, kādi vispār ir bijuši. Tik dziļi ieiet savā tēlojumā un aizmirst, ka tevi pat reāli filmē ir fantastiski. Un protams, neslēpsim kā šī talantīgā aktiera Hīta Ledžera nāve, padarīju šo filmu vēl populārāku un diskusijās pilnāku ne tikai viņa tēlojumu, bet arī šo Kristofera Nolana episko sāgu pa Betmenu.

Runājot pa šo daļu. 

Šī filma asociējas ar vienu vārdu - Episki! Kristiāna Beila tēlojums, kā Brūss Veins daudz iespaidīgāks nekā ”Tumšajā Bruņiniekā”.  Šeit vairs viņš nebija tas ietekmīgākais, bagātākais cilvēks, drīzāk vientuļāks, novājējis cilvēks, kas grib palikt viens un no pārējās sabiedrības slēpties uz visu mūžu. Bet tas nenotiek uz ilgu laiku, kad ierodas Gothamā ļaunuma iemiesojums - Beins.

Ļaundari Beinu attēloja aktieris Toms Hārdijs. Es par viņu līdz šim nebiju daudz dzirdējis, bet protams pēc šīs filmas viņa vārds aktiera karjerā ir tikai un vienīgi pacēlies. Beins ir terorista tipāža velna iemiesojums, kam prātā ir tikai viena doma - iznīcināt Gothemu un protams Betmenu. Vērojot šo tēlojumu, man pārņēma zosāda ik reizi es viņu redzēju uz ekrāna. Varēja just to viņa slikto enerģiju, ko spēja atdot tēlojot šo slikto ļaundari. Atšķirībā no Džokera, šis bija daudz asinskārāks un agresijas pilnāks pretinieks Betmenam. Viss kas maisījās viņam priekšā, tika iznīcināts dažu sekunžu laikā. Protams tēlojums varbūt nebija tik dziļš, kā Hītam Ledžeram. Bet nedrīkst teikt, ka šis tēlojums ne tika izpildīts uz visiem 100. Tas tika izdarīts, man patika viņa baisīgā balss arī. Kas tika ierunāta perfekti. 

Šī filma ir intensīvi pilna. Sirds skrien skatoties šo filmu un nevienu brīdi neapstājas. Kristofers Nolans kārtējo reizi pierādīja savu meistarību. Īstie aktieri, īstā filmā un īstā brīdī. Pārējie aktieri, protams savu lomu nospēlēja arī fantastiski. Augstas klases filma. 

Šī gada Oskara balvas pretendējošākā filma viennozīmīgi. Manas balles 9/10.

Iesaku šī sāgas cienītājiem.